Kontakt

Har ni några frågor eller är ni intresserade av att veta mer om oss, kontakta oss antingen via formuläret nedan eller via informationen på den här sidan.

Robin Boheman
Robin Boheman Förvärvs- och affärsutvecklingschef robin.boheman@instalco.se +46 (0) 73 336 71 42
Fredrik Trahn
Fredrik Trahn Kommunikationsansvarig fredrik.trahn@instalco.se +46 (0) 70 913 67 96
Peter Westman
Peter Westman Affärsområdesansvarig Öst peter.westman@instalco.se +46 (0) 70 428 80 82
Johan Larsson
Johan Larsson Affärsområdesansvarig Nord johan.larsson@instalco.se +46 (0) 70 566 91 23
Klas Larsson
Klas Larsson Affärsområdesansvarig Väst klas.larsson@instalco.se +46 (0) 70 662 91 53
Tommy Larsson
Tommy Larsson Affärsområdesansvarig Syd tommy.larsson@rorlaggaren.se +46 (0) 70 517 51 60