Kontakt

Har ni några frågor eller är ni intresserade av att veta mer om oss, kontakta oss antingen via formuläret nedan eller direkt till respektive kontaktperson i koncernledning till höger.

Per Sjöstrand
Per Sjöstrand VD och koncernchef
Robin Boheman
Robin Boheman CFO robin.boheman@instalco.se
Fredrik Trahn
Fredrik Trahn Kommunikations- och IR-ansvarig fredrik.trahn@instalco.se +46 (0) 70 913 67 96
Johan Larsson
Johan Larsson Affärsområdesansvarig Nord johan.larsson@instalco.se +46 (0) 70 566 91 23
Klas Larsson
Klas Larsson Affärsområdesansvarig Väst klas.larsson@instalco.se +46 (0) 70 662 91 53
Roger Aksnes
Roger Aksnes Affärsområdesansvarig Norge roger.aksnes@instalco.se +47 916 524 19
Patrik Persson
Patrik Persson Affärsområdesansvarig Syd patrik.persson@instalco.se +46 (0) 70 766 51 63
Tobias Eriksson
Tobias Eriksson Affärsområdesansvarig Öst tobias.eriksson@instalco.se +46 (0) 70 951 93 07