Kontakt

Har ni några frågor eller är ni intresserade av att veta mer om oss, kontakta oss antingen via formuläret nedan eller direkt till respektive kontaktperson i koncernledning till höger.

Per Sjöstrand
Per Sjöstrand VD och koncernchef
Robin Boheman
Robin Boheman CFO robin.boheman@instalco.se
Fredrik Trahn
Fredrik Trahn Kommunikations- och IR-chef fredrik.trahn@instalco.se +46 (0) 70 913 67 96
Johan Larsson
Johan Larsson Affärsområdeschef Nord johan.larsson@instalco.se +46 (0) 70 566 91 23
Roger Aksnes
Roger Aksnes Affärsområdeschef Norge roger.aksnes@instalco.se +47 916 524 19
Patrik Persson
Patrik Persson Affärsområdeschef Syd patrik.persson@instalco.se +46 (0) 70 766 51 63
Tobias Eriksson
Tobias Eriksson Affärsområdeschef Stockholm tobias.eriksson@instalco.se +46 (0) 70 951 93 07
Peter Hjerpe
Peter Hjerpe Affärsområdeschef Öst peter.hjerpe@jnel.se +46 (0) 70 944 66 63
Ulf Bergquist
Ulf Bergquist Affärsområdeschef Väst ulf.bergquist@ventpartner.se +46 (0) 70 627 50 60
Anders Lundin
Anders Lundin Affärsområdeschef Teknikkonsult anders.lundin@intec.se +46 (0)70 277 50 90
Gustaf Larsson Ernefelt
Gustaf Larsson Ernefelt Förvärvschef gustaf.larsson.ernefelt@instalco.se +46-70-608 46 89